Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat
ciąża

Komu przyda się laktator elektroniczny? Podpowiadamy

      

Laktator to urządzenie, które trafia na listę wyprawkową większości kobiet. Chociaż dużą popularnością cieszą się modele ręczne, coraz więcej pań rozważa zakup sprzętu elektronicznego. Czy takie rozwiązanie . nawet kilka razy droższe od modelu ręcznego . zawsze jest dobrym wyborem? Dowiedz się, w jakich przypadkach laktator elektroniczny jest niezbędny.


Laktator jest urządzeniem, który wspomaga kobietę w okresie karmienia piersią. Pozwala nie tylko rozkręcić laktację w pierwszych godzinach po porodzie, ale również bywa niezastąpiony w momencie poważnych kryzysów laktacyjnych. Umożliwia także podawanie naturalnego pokarmu, gdy mama musi wrócić do pracy po 6 miesiącach urlopu macierzyńskiego, a zamierza kontynuować karmienie piersią.

Laktator elektryczny . na problemy z laktacją

Karmienie piersią, chociaż jest wpisane w kobiecą fizjologię, nie jest łatwe. Szczególnie w przypadku pierworódek może nastręczać wielu problemów: począwszy od zbyt małej produkcji mleka, a skończywszy na nawałach pokarmu.

Niezależnie od tego czy wybierzesz laktator elektroniczny Prolactis czy inny model, możesz liczyć na jego wsparcie. Urządzenie świetnie sprawdza się zarówno w przypadku zapobiegania zastojom mleka, jak również pomaga stymulować proces produkcji pokarmu.


Laktator elektroniczny . gdy zachodzi potrzeba częstego odciągania pokarmu

Wiele kobiet ma zmaga się ze zmniejszoną produkcją mleka, jednak nie zamierza rezygnować z podawania naturalnego pokarmu. Podobnie jest w przypadku, gdy mama musi wrócić do pracy i nie chce podawać zastępczego mleka modyfikowanego. W sytuacji, gdy zachodzi konieczność częstego odciągania mleka, urządzenie elektryczne sprawdza się dużo lepiej niż model ręczny.

Wybierając np. laktator elektroniczny Prolactis od Lovi, można oczekiwać jego wydajnej i szybkiej pracy. Dzięki temu w krótkim czasie udaje się odciągnąć sporą ilość mleka . bez najmniejszego wysiłku ze strony kobiety. Pozwala to jednocześnie zaoszczędzić sporo czasu . ma to ogromne znaczenie np. gdy mama spieszy się do pracy.


Laktator elektroniczny . to dobry wybór?

Wiele kobiet zastanawia się nad zasadnością zakupu laktatora elektronicznego . przede wszystkim z uwagi na wyższą cenę w porównaniu z modelem ręcznym. Jeżeli kwestie finansowe nie są żadną przeszkodą, jak najbardziej sprzęt elektryczny, np. laktator elektroniczny Prolactis będzie dobrym wyborem.

Warto jednak mieć świadomość, że model elektroniczny szczególnie polecany jest w przypadku kobiet, które:

  • mają duże problemy z laktacją . dobre urządzenie poradzi sobie zarówno z nawałem pokarmu, jak również pobudzi proces produkcji mleka w momencie kryzysu laktacyjnego
  • stawiają na większą skuteczność i oszczędność czasu . sprzęt elektryczny pozwala uzyskać znacznie większą ilość mleka w tym samym czasie co odciąganie laktatorem ręcznym
  • cenią maksymalną wygodę . odciąganie pokarmu urządzeniem elektrycznym nie wymaga żadnego wysiłku ze strony kobiety.

Laktator elektroniczny to dobry wybór, jeśli cenisz oszczędność czasu, wygodę oraz efektywność odciągania pokarmu.     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 

Pogoda w Twoim mieście

 

Serwis poleca