Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat
sexy mama

Sexy Mama

       W dobrej formie z Mama i ja

       Jak szybko wrócić do formy po porodzie? Jak poradzić sobie z baby blues? Jak wyglądać promiennie i atrakcyjnie będąc mamą? Na te oraz inne pytania odpowiada najpiękniejsza mama polskiego show - biznesu Katarzyna Cichopek.

       ,,Sexy Mama. Bo jesteś kobietą!" to poradnik, pełen osobistych spostrzeżeń i porad, który powstał z myślą o debiutujących mamach. Autorka z życzliwością i zrozumieniem odpowiada na najczęstsze pytania, jakie towarzyszą kobietom, które niedawno urodziły dziecko. Pełen ciepła i humoru poradnik zawiera również unikalny program ćwiczeń opracowany przez trenera gwiazd, porady lekarza ginekologa oraz triki stylistów, które z pewnością przydadzą się niejednej mamie.


Czytaj dalej -> ...       Autorka opisuje w nim także własne doświadczenia, sposoby na zmęczenie i stres oraz przedstawia przepisy na swoje ulubione dania. Wewnątrz poradnika znajdują się zdjęcia ćwiczeń wykonywanych przez autorkę, które powstały specjalnie na potrzeby książki. Bogato ilustrowana pozycja powstała we współpracy z producentem wody źródlanej dla niemowląt i kobiet w ciąży Mama i ja.

       Więcej informacji na temat poradnika znajduje się na stronie www.sexymama.pl oraz www.wodadladziecka.pl Sexy Mamo! Przyjdź na spotkanie autorskie z Katarzyną Cichopek!

       Zapraszamy serdecznie wszystkie mamy na spotkanie autorskie z Katarzyną Cichopek z okazji premiery książki ,,Sexy Mama". Spotkanie odbędzie się 12 października (wtorek) o godz. 18.00 w Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122, scena I piętro. Katarzyna Cichopek opowie o swojej książce, zdradzimy kulisy jej powstawania, poznacie również ekspertów, którzy pomogli autorce dojść do formy po urodzeniu dziecka.