Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat
ciąża aktywna mama

Imperium kobiet wspiera aktywne mamy

      

      Cieszący się ostatnio dużą sympatią wśród gwiazd i nie tylko magazyn dla pań IMPERIUM KOBIET idzie za ciosem i organizuje kolejną imprezę dla swoich Czytelniczek noszącą tytuł AKTYWNA MAMA.

      Plenerowy event odbędzie się 11 czerwca w restauracji MOONSFREA. Redakcja zapewnia doskonałą zabawę nie tylko dla mam, ale także dla ich pociech, wyśmienite jedzenie, super niespodzianki dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, wykłady ze specjalistami z dziedziny fitness i zdrowego odżywiania, porady stylistów i wizażystów.


Czytaj dalej -> ...      Każda impreza Imperium kobiet to tłumy gwiazd i fotoreporterów. Podobnie będzie i tym razem. Swój udział w evencie potwierdziło wiele znanych mam - aktorek i piosenkarek, m.in. Aneta Todorczuk-Perchuć, Jolanta Fajkowska, Paulina Holtz, Aldona Orman, Laura Łącz, Małgorzata Walewska, Ewa Kuklińska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

      Imprezę poprowadzi prezenterka Polscat CAFE - Magdalena Modra. W trakcie wieczoru wystąpi Mateusz Mijal - wokalista znany m.in. Z piosenki "Winny", którą nagrał wspólnie z Liberem. Wspierać nas będzie Radio Kolor, Polsat CAFE oraz ponad 20 portali kobiecych współpracujących na co dzień z naszym magazynem - mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna IK.

      Gala AKTYWNA MAMA ma na celu promowanie zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania, dbania o siebie, promowanie ruchu i wszelkiej aktywności sportowej. Chcemy pokazać, że każda kobiet bez względu na wiek może być piękna, zadbana, spełniona. Że kobiety matki to nie tylko tzw. gospodynie domowe, ale także prężnie działające bizneswomen, kobiety, które śledzą najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, kulturalne. Kobiety, które znajdują czas dla siebie, na realizowanie swoich pasji, spełnianie marzeń.

      UWAGA: Wydarzenie będzie miało charakter akcji charytatywnej, bowiem w trakcie imprezy Ilona Felicjańska sprzedawać będzie swoją książkę z której dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc dla małego Olinka. W listopadzie 2011 roku zdiagnozowano u chłopczyka bardzo rzadką chorobę genetyczną: Zespół Coffin-Lowry. To choroba nieuleczalna, powodująca trwałe zaburzenie rozwoju psychoruchowego. Oliwier wymaga wielospecjalistycznej opieki, rehabilitacji i systematycznej stymulacji rozwoju (psycholog, logopeda, pedagog).

      Redaktor naczelna IK, Ilona Adamska zaprosiła również na to wydarzenie samotne matki z jednej z fundacji wspomagającej i pomagającej matki samotnie wychowujące dzieci. Kobiety porzucone i opuszczone przez rodzinę, partnerów.

      - Chcemy po prostu wywołać uśmiech na twarzach maluchów i ich mam, które niestety ze względu na zły los zostały zmuszonego do tego, by w samotności wychowywać swoje pociechy. Zależy mi, aby kobiety porozmawiały z naszymi zaproszonymi gwiazdami, wymieniły się doświadczeniami, poczuły się jak jedna wielka rodzina! - wyjaśnia Adamska.

      Sponsorem głównym gali jest firma TEEKANNE.

      Nasz portal objął patronat medialny nad wydarzeniem.

     
 
 
Loading 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca