Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Projekt 9M

       ,,Bawi Cie jak ludzie ukradkiem zerkają na Twój brzuch? Mnie bardzo. Sama tak robiłam jak spotykałam się z koleżankami, które właśnie były w ciąży. A może usłyszałaś od starszej pani, która pracuje na tym samym piętrze co Ty: ,,Oj, coś się tam kroi!"? Przesympatyczne!

       Jedyne pytanie jakie mnie drażniło to: ,,Wolisz chłopca czy dziewczynkę?" - tak jakby to miało jakieś znaczenie. A... I jeszcze jedno: ,,Ty ciągle pracujesz?" - zadawane od momentu kiedy poinformowaliśmy znajomych, że spodziewamy się dziecka. Czemu miałabym nie pracować skoro świetnie się czuję?

       Śmieszą mnie zajęcia w klubach fitness zatytułowane ,,aktywna mama" w pn-pt o 11.00. Aktywna mama to nie taka co o 11.00 idzie na zajęcia dla ciężarnych - aktywna mama w tym czasie... pracuje. Tak mi się przynajmniej wydaje;) W pracy szef i tak Ci pofolguje, a Ty na spokojnie przekażesz wszystkie swoje obowiązki.

       Nie jedz za dwóch. Po co masz się czuć ociężała? Wyniki są w normie, więc jest ok. A zachcianki na lody czekoladowe miałaś pewnie milion razy zanim zaszłaś w ciążę. Wtedy mijały, teraz też przejdą. Chyba, że akurat są w zamrażarce..., ale bez skrajności! Rób tak, żeby czuć się dobrze, a nieraz usłyszysz, że wypiękniałaś;D" (A.S. 30 t.c.)

       Kobieta w ciąży to temat, który inspiruje i pobudza wyobraźnię, dlatego też chcemy stworzyć różnorodny materiał fotograficzny ukazujący piękno, ale też aktywność kobiet ciężarnych. Każda z pań uczestnicząca w akcji, dzięki profesjonalnie dobranemu makijażowi, fryzurze i strojowi, będzie miała okazję poczuć się wyjątkowo przed obiektywem aparatu, udowadniając innym, że nadal można być atrakcyjną. Ciąża to nie "choroba", dlatego też za pomocą fotografii zamierzamy oswoić przyszłe mamy, przyszłych ojców, wujków, ciotki z cielesnością i wyjątkowością tego stanu. Pragniemy pokazać przyszłym mamom, że można przeżyć te cudowne 9 miesięcy z radością, bez kompleksów, bez marudzenia i bez zamykania się w domu.

       Dla kobiet zgłaszających chęć wzięcia udziału w akcji organizujemy indywidualne sesje zdjęciowe. Chcemy by nasze fotografie oraz działania trafiły do najszerszej grupy społecznej poprzez tworzenie wystaw w każdym mieście chętnym do współpracy.

Zespół Projekt 9M

       Są wśród nas świeżo upieczone, jak i przyszłe mamy, a ta różnorodność pozytywnie wpływa na nasze pomysły i plany. Łączy nas chęć działania, aktywność i podziw dla kobiet w ciąży.

Stylistka mody:

       Stylizacje ukierunkowane w stronę fotografii mody, beauty, wydobywające kobiecość zaplanuje Katarzyna Supa. Stylistka posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w branży fashion. Współpracowała między innym z Agnieszką Maciąg oraz z duetem Paprocki&Brzozowski, jako asystentka stylistki. Obecnie realizuje swoje zawodowe ambicje pracując jako redaktor w jednym z popularnych portali internetowych poświęconych modzie. Wiedzę teoretyczną zgłębiła dzięki uczęszczaniu na specjalistyczne "Studium Moda Media Marketing" organizowane przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Szkołę Moniki Jaruzelskiej, a także udziałowi w Warsztatach Stylizacji GLAMOUR.

Wizażystka:

       Margo Małgorzata Seferyńska - makijażystka i stylistka fryzur. Urodzona w Elblągu, obecnie mieszkająca w Kaniach pod Warszawą. Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła wiele lat temu jako samouk, a od roku zajmuje się tym profesjonalnie. Ukończyła Roczną Szkoła Wizażu i Stylizacji oraz Studium Stylizacji Fryzur BeautyArt w Warszawie. Brała udział w wielu projektach, między innymi: pokazy mody w klubie The Eve w Warszawie, koncerty w teatrze Hybrydy, programy rozrywkowe w telewizji Puls oraz Superstacji. Pomagała przy prowadzeniu szkolenia ze stylizacji oraz makijażu dla firmy Mercedes. Ponadto tworzyła makijaże i fryzury do wielu sesji zdjęciowych. Jest perfekcjonistką. Zawsze dobiera makijaż do indywidualnych potrzeb. Współpraca z Nią to czysta przyjemność.

Media, teksty.

       Iwona Karczewska - Ukończyła Animację Społeczno-kulturalną na Wydziale Pedagogicznym UW. Obecnie kończy Studia Podyplomowe "Słowo w mowie, piśmie i na ekranie" na Wydziale Polonistycznym UW. Na codzień zajmuje się projektami specjalnymi oraz wszelkimi niestandardowymi działaniami online.

       Finalnie pragniemy stworzyć wystawy fotograficzne w różnych miastach Polski. Dlatego też zachęcamy galerie do współpracy. 9M to projekt tworzony przez młodych ludzi chcących podzielić się ze społecznością sztuką patrzenia na wyjątkowe chwile.

Zapraszamy na naszą stronę

Znajdziesz nas równiez na Face Booku
Kontakt

Stylistka
Katarzyna Supa
www.katarzynasupa.pl

Wizaż
Margo Małgorzata Seferyńska

Media
Iwona Karczewska


Kontakt mailowy: kontakt@projekt9m.pl
Serwis Twoja Ciąża jest patronem medialnym akcji


     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca