Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat
ciąża

Co przygotować na przyjęcie urodzinowe dziecka?

      

Narodziny nowego członka rodziny to wielkie wydarzenie. Dlatego też, co roku chcemy świętować tej wyjątkowy dzień. Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i chcesz przygotować przyjęcie? Podpowiadamy kilka ciekawych rozwiązać, dzięki którym przyjęcie będzie niezapomniane!


Motyw przewodni

Jeśli organizujemy przyjęcie urodzinowe dla kilkulatka, warto wybrać motyw przewodni zabawy. Motyw przewodni powinien być dostosowany do tego, co nasz maluch akurat lubi. Jeśli córeczka jest miłośniczką ,,Krainy Lodu.., to przyjęcie z dekoracjami nawiązującymi do bajki będą idealne. ,,Psi Patrol.. to ulubiona kreskówka Twoje syna? Idealnie! Jeśli psi bohaterowie pojawią się na przyjęciu, dziecko będzie zachwycone. Motyw przewodni nie musi nawiązywać do bajki. Motywy zwierzęce, indiańskie czy po prostu cała paleta barw również będą się prezentowały bardzo dobrze. Warto wybrać jeden motyw i konsekwentnie się go trzymać przy wyborze dekoracji i pozostałych urodzinowych elementów.

Urodzinowe dekoracje

Dekoracje nie tylko uatrakcyjnią przyjęcie, ale będą się świetnie prezentować na zdjęciach, które będą doskonałą pamiątką tego dnia. Jakie dekoracje wybrać? Skoro wiemy już, że powinny być zgodne z motywem przewodnim, mamy ułatwione zadanie. Bardzo popularnym akcentem są balony z helem, które bardzo ładnie wyglądają i długo utrzymują swój kształt. Na urodzinowych przyjęciach dla najmłodszych często pojawią się balony z helem w kształcę cyferki, która odpowiada liczy lat małego solenizanta. Dodatkowo można powiesić papierowe girlandy z imieniem czy napisem ,,Sto lat!.. lub wiszące rozety dekoracyjne. Cenna rada: warto kupić papierowe kubeczki i talerzyki oraz plastykowe widelczyki . unikniemy nie tylko ryzyka potłuczenia szkła, ale zaoszczędzimy czas na sprzątaniu. Wystarczy wyrzucić jednorazowe kubeczki, które oczywiście warto dobrać pod motyw przewodni.

Słodki bufet

Nieodłączny element wesel, ale też przyjęć urodzinowych. Babeczki, cukierki, wafelki, ciasta, ciasteczka, draże czekoladowe. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Na takim stole ze słodkościami możemy dodać personalizowane flagi z imieniem, które możemy wbić do babeczki za pomocą drewnianej wykałaczki. Słodki bufet to jedno, ale oczywiście bardzo ważny jest tort, koniecznie ze świeczkami!

Atrakcje

Dodatkowe zabawy i atrakcje zawsze urozmaicą przyjęcie urodzinowe. Możemy zatrudnić animatora, który zaopiekuje się dziećmi w trakcie przyjęcia, a opiekunowie będą mogli spokojnie porozmawiać czy napić się kawy. Taki profesjonalny animator będzie nie tylko czuwał nad bezpieczeństwem dzieci, ale również zapewni szereg gier i zabaw, dzięki czemu solenizant i jego mali goście nie będą się nudzić. Możemy również zaprosić magika czy klowna, którzy zorganizują mały występ.

Czas na zabawę!

Motyw przewodni wybrany, dodatki zamówione, słodki bufet zaplanowany. W ostatniej chwili okazało się, że zapomnieliśmy o wymarzonej atrakcji czy prezencie dla małego solenizanta. To stresująca chwila, ponieważ może się okazać, że nasze oszczędności są za małe, by dopiąć przygotowanie przyjęcia na ostatni guzik. W takiej sytuacji może się przydać szybka gotówka. Szybka gotówka często może być spłacana w ratach, więc możemy zaplanować jej spłacanie w miesięcznych wydatkach, tak jest w przypadku Profi Credit - www.proficredit.pl. Jeśli chcemy, by przyjęcie urodzinowe spełniło marzenia naszego dziecka, warto zastanowić się, czy szybka gotówka sprawdzi się w naszym przypadku. Pamiętajmy jednak o terminowej spłacie . zawsze warto dwa razy się zastanowić, zanim podejmiemy decyzję o zaciągnięciu zobowiązania finansowego.     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca