Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat
ciąża

Poznaj polskiego producenta spacerówek Espiro

      

Dobrej jakości wózka dziecięcego nie trzeba daleko szukać, wystarczy przejrzeć bogatą i zróżnicowaną ofertę polskiego producenta Espiro.


Projektowaniem i produkcją wózków tej marki zajmują się specjaliści z ogromnym doświadczeniem, którzy doskonale znają potrzeby rodziców i ich dzieci. Wózki dziecięce od Espiro są niezawodne, wielozadaniowe i niezwykle łatwe w obsłudze. Można liczyć na wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.


Co wyróżnia spacerówki marki Espiro?

Polscy producenci również potrafią stworzyć wysokiej jakości wózki, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania, spełniają restrykcyjne normy europejskie i zachwycają pięknym designem. Przypadkiem jest marka Espiro, produkuje wózki spacerowe i 3w1, foteliki samochodowe, krzesełka i szereg akcesoriów dziecięcych. W przypadku spacerowania z dzieckiem po nierównościach, warto wyposażyć się w wózek Espiro Magic Pro, dzięki któremu pokonywanie przeszkód nie będzie stanowić większego wyzwania. Wózek świetnie amortyzuje wstrząsy, minimalizując nieprzyjemne drgania. Amortyzacja na wszystkich kołach to nie jedyna zaleta, jest nią też miękka wkładka ze śpiworkiem. Przednie koła są wyposażone w funkcję blokady, a tylne mogą zostać unieruchomione solidnym hamulcem. Na korzyść Espiro Magic Pro przemawia powiększona budka, kompaktowa konstrukcja, łatwa obsługa, lekkość. Kolejną propozycją jest ekonomiczny wózek Espiro Shine, bardzo lekki i łatwy do przenoszenia, zajmuje niewiele miejsca. Ten model wózka ma obrotowe i amortyzowane koła z opcją blokady oraz oparcie regulowane w trzech płaszczyznach i pełną rączkę.


Wózki Espiro Sonic Gel wyróżniają się bezobsługowymi kołami, sprawdzą się na każdym terenie. Komfort użytkowania zapewnia szerokie i wygodne siedzisko, powiększona budka chroniąca przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Jest ona zabezpieczona przed promieniowaniem słonecznym i wodą. Na chłodne dni wspaniale nadaje się ciepła osłonka na nóżki. Siedzisko spacerowe może zostać wypięte i zastąpione gondolą. Jeśli ktoś szuka niewielkiego, zwinnego i zwrotnego wózka, to powinien zainteresować się modelem Espiro Art, który po złożeniu zmieści się nawet do małego bagażnika. Do zestawu dołączonych jest szereg praktycznych akcesoriów typu osłonka na nóżki i pałąk bezpieczeństwa. W przypadku jazdy na trudnym terenie doskonale sprawdza się wózek Espiro Sonic Air, który ma duże pompowane koła, które ułatwiają codzienne spacery. Są one obrotowe, amortyzowane i wyposażone w opcję zablokowania. Na komfort użytkowania wpływa też rączka z regulacją wysokości i dźwignią hamulca. Można też liczyć na regulowany podnóżek i miękką wkładkę. Wszystkie wózki dziecięce marki Espiro są poddawane licznym testom mechanicznym i chemicznym. Posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, które potwierdzają jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto są atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne.     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca