Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat
ciąża

Co kupić na urodziny chłopakowi?

      

Zdecydowana większość mężczyzn uwielbia praktyczne prezenty urodzinowe. Miłośnikowi motoryzacji można zafundować przejażdżkę wymarzonym sportowym autem a fanowi mocnych wrażeń - lot paralotnią lub szalony skok z 90 metrów na linie. Niespodzianką urodzinową będzie także degustacja alkoholowych trunków w ekskluzywnej restauracji lub relaksacyjny pobyt w Spa.


Ekstremalny prezent dla niego - strzelnica, skok na bungee, lot paralotnią

Oryginalny prezent dla faceta to np. strzelanie z broni palnej na profesjonalnej strzelnicy. Zabawę zawsze poprzedza szkolenie przeprowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Cena pobytu na obiekcie wynosi od około 60 do 600 złotych. Koszt uzależniony jest od ilości zużytych nabojów oraz rodzaju broni. Strzelnice oferują zazwyczaj strzelanie z: pistoletów, karabinów maszynowych i broni snajperskiej. Miłośnika adrenaliny ucieszy ekstremalny skok na bungee z wysokości 90 metrów. Koszt prezentu zależy od lokalizacji wieży do skoków oraz tego, czy wydarzenie będzie filmowane i fotografowane. Ceny bungee wahają się od około 120 do 180 złotych. Lot widokowy paralotnią zapewni niezapomniane przeżycia i będzie z pewnością zaskakującą niespodzianką urodzinową. Ceny za powietrzny upominek zaczynają się od około 150 złotych.

Kulinarny prezent dla chłopaka - degustacja piwa, whisky, kolacja w restauracji

Upominek w postaci degustacji różnych alkoholi to pomysł na nietypową niespodziankę urodzinową. Niektóre restauracje w trakcie pokazu i smakowania trunków oferują smaczny obiad albo kolację. Na degustację piwa, wina lub whisky można więc wybrać się razem z chłopakiem i wspólnie świętować jego urodziny. Cena upominku wynosi od około 50 do 400 złotych.

Motoryzacyjny upominek dla niego - przejażdżka sportowym autem po torze wyścigowym

Znaczna większość mężczyzn lubi motoryzację. Facetów gustujących w szybkich autach na pewno ucieszy voucher na jazdę sportowym samochodem po profesjonalnym torze wyścigowym. Istnieje możliwość samodzielnego kierowania auta lub jazdy obok kierowcy rajdowego. Tory wyścigowe oferują najczęściej przejażdżkę Lamborghini, Porsche, Ferrari, Subaru, BMW i Mustangiem. Cena zależy od ilości wykonanych okrążeń, modelu auta lub czasu poświęconego na jazdę. Za jedno okrążenie Subaru zapłaci się około 90 złotych, z kolei pokonanie tej samej odległości Ferrari kosztuje około 500 złotych.

Spa dla mężczyzn - voucher na zabiegi relaksacyjne

Mężczyźnie na urodziny można ofiarować w prezencie zabieg relaksacyjny, np. masaż całego ciała. Z upominku szczególnie ucieszą się panowie, którzy dużo pracują i są przemęczeni. Ceny masaży klasycznych zaczynają się od około 45 złotych. Gabinety kosmetyczne i ośrodki Spa&Wellness oferują szeroką gamę różnorodnych metod relaksacji ciała. Najpopularniejszymi masażami są: masaże olejkami aromatycznymi, kamieniami, miodem, czekoladą, tajski, chińską bańką oraz borowinowy.     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca