Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Dar życia, o który trzeba dbać - wywiad z Patrycją Piekutowską - 15 tydzień

      

W piękny, słoneczny dzień umawiam się z koleżanką ze szkolnej ławy - Patrycją Piekutowską - mamą czteroletniego Antosia, charyzmatyczną skrzypaczką, koncertującą na całym świecie, profesorem nadzwyczajnym. Kiedy ona ma na to wszystko czas? Właśnie poświęciła nam go między podróżą z Bukaresztu a lotem do Szczecina. Pati opowiada o ciąży jako o przygotowaniu do oczekiwania wielkiej radości. Rodzina jest najważniejsza. I nie można dać światu więcej ponad to, kiedy daje się życie.

Dziękuję za te inspirujące wypowiedzi i za dźwięk skrzypiec! ("Adiós Nonino" Astora Piazzoli na 6:16). Właśnie wyszła kolejna płyta Patrycji z sonatami Brahmsa i Francka, świeżo po"My Journey" z muzyką Marcina Nierubca. Fragment utworu "Long Time Ago in Moscow" na 9:16). Zachęcam też do przeczytania wywiadu z Patrycją w najnowszym "Twoim Stylu" (Nr 10, październik 2014, s. 18-24).

A na zakończenie - to co polecam wszystkim bez wyjątku - spacer z czworonogiem. Jeśli nie macie własnego, to pożyczcie od przyjaciół. Dziękuję Bożenko i Maćku za użyczenie Prezesa.

Właściwie to jest "mój" pies, tylko że "zdalny" ;)

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca