Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Relaks kontra stres + oddech przeponowy - 15 tydzień

      

Tym razem w magicznego Krakowa - 16 tydzień pełen relaksu, wspomnień, refleksji na temat wpływu stresu na rozwój dziecka. Robię wszystko, by wyeliminować nerwy. Niestety z różnym skutkiem :) Ale pracuję nad tym.

Gościem odcinka jest wspaniały tenor i kolega Mikołaj Adamczak. Zaśpiewaliśmy klimatyczny koncert w Pracowni Pod Baranami...

Jak to miło posłuchać rad mężczyzny. Zdarzają się bowiem tacy, którzy wiedzą to i owo na temat ciąży, kortykosteroidów i prawidłowego oddechu. To nie jest temat tylko dla kobiet!

Mikołaj śpiewa na 6:49 pieśń neapolitańską "Non ti scordar di me".

Kochani, mamy comiesięczny konkurs! (5:39) Do wygrania moja książka ,,Spotkania" z dedykacją oczywiście. Zasady są prościutkie - należy odgadnąć płeć dziecka :) Konkurs trwa dwa tygodnie, bo w tym czasie powinniśmy przybliżyć się do prawdy. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi na drodze losowania. Ja mam już swój ,,typ", a Wy?

Dziękuję Wam i do miłego następnego za tydzień. Pokażę ciekawe ćwiczenia relaksacyjne, bo coś mi się każe trochę zacząć ruszać.

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca