Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

,,Basem nie będzie, najwyżej sopranem", Płeć... - 18 tydzień

      

No, i niespodzianka...! Mimo wielu przepowiedni, na 90% będziemy mieć córeczkę:) To wielka radość, prezent, skarb, sama słodycz... Wiadomo jednak, że znaczenie ma tylko zdrowie. I tu wszystko jest w jak najlepszym porządku! Jak orzekł profesor: ,,Basem nie będzie, sopranem najwyżej"... 6:44 :)

W 18 tygodniu dziecko reaguje na bodźce, z których największym jest dla niego (w naszym przypadku) - muzyka. Wybieram się na konsultacje wokalne, których nie odpuszczam w ciąży, pod kierunkiem mojej Maestry Jagny Sokorskiej-Kwika (kilka ćwiczeń na 2:17). Pozwala mi to poczuć się na koncercie jeszcze swobodniej (XX-lecie działalności Towarzystwa Opieki nad Zabytkami w Czersku). Odwiedzają mnie mała Lu i Kinga Wojciechowska - redaktor naczelna magazynu o muzyce klasycznej ,,Presto". Lu jest bardzo muzykalna.

Dziękuję za udział w konkursie: Basi Dudi, Ani Ficner, Michałowi Bielskiemu, Melancholii, Piotrowi L, Arielowi Woy i Piotrowi Mikulakowi. A wygrany to... 7:57

Popularna przedwojenna pieśń ,,Miłość ci wszystko wybaczy" z towarzyszeniem Wojciecha Antosika, w jego klimatycznej aranżacji... Rozsmakowuję się w muzyce, której zarówno słuchanie, jak i wykonywanie, sprawia mi ogromną przyjemność.

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca