Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Męska empatia - 20 tydzień

      

Gościem odcinka jest Daniel Kozakiewicz - pamiętacie kultowy serial ,,Siedem życzeń"? To on kreował rolę Darka, w którym kochały się dziewczyny z całej Polski. Dziś Daniel jest ojcem dwojga dzieci. Opowiada o swoich doświadczeniach związanych z oczekiwaniem na maleństwo, o męskiej empatii, o kobiecie jako istocie ,,uprzywilejowanej", o tym, co niepojęte czyli o cudzie życia... ,,Powinniśmy oddać tej większej sile zewnętrznej prawo do działania." ,,Tak naprawdę nic nie wiemy." ,,Pewne rzeczy są poza naszą możliwością świadomego wyboru."

Spożywamy razem pomelo. Ten gigantyczny cytrus bogaty jest w witaminę C. Dziecko zapamiętuje już smaki, przez pępowinę dociera do niego wszystko co jemy. Dostarczajmy mu witamin, żelaza, składników mineralnych...

Jak co miesiąc ogłaszam konkurs - do wygrania płyta Co-Opera. Zadanie odnosi się do filmu ,,Siedem życzeń". Należy wymienić właśnie wszystkie te siedem życzeń po kolei.

Mój make-up to nie Halloween, ale praca Oliwi Migas do sesji zdjęciowej do Kalendarza 2015 :)

Na zakończenie utwór ,,Jesieni moja" do muzyki Jerzego Cembrzyńskiego i poezji Aldony Kraus - z albumu ,,Treny", wydanego w tym roku.

,,Ziemia pachnąca listopadem o tym co było opowiada"...

Zrobiło się mistycznie, nostalgicznie. Odwiedziłam grób mojej patronki Anny German na Cmentarzu Ewangelickim w Warszawie.

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca