Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Kobieta jest matką od razu, mężczyzna ojcem się staje - 23 tydzień

      

Nastały pogodne weekendowe dni. Nasza córeczka rośnie zdrowo. Waży już 500 gram! Coraz częściej wyczuwamy jej ruchy... :) Moim odkryciem są kasztany jadalne, które zawierają witaminy z grupy B, C i D oraz dużo składników mineralnych (m.in. potas, wapń, magnez, żelazo). Nieustannie pracuję i cieszę się muzyką.

Gościem tego odcinka jest Robert Szpręgiel - ojciec trójki dzieci, solista Warszawskiej Opery Kameralnej. Tuż przed wspólnym koncertem rozmawiamy o zachciankach w ciąży, humorach i szkole rodzenia, o instynkcie, który kieruje matką i o odczuciach ojca, który do tacierzyństwa dochodzi w procesie czasu i przemian.

Fragment duetu ,,Sunrise sunset" ze ,,Skrzypka na dachu", a pod koniec na 11:35 ,,La ci darem la mano" z opery ,,Don Giovanni" Mozarta z towarzyszeniem zespołu Con Passione Jurka Cembrzyńskiego.

Muzyka pod początkowy jingle pochodzi jak zawsze z płyty Co-Opera (do kompozycji Marcina Nierubca i Michała Zabłockiego) - bo w dwunastym odcinku vloga czas na zmianę: ,,Kto jak nie ty"!

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca