Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Kobiecość w ciąży - 24 tydzień

      

Przyznaję, że ten czas był nieco szalony, ale tak artystycznie, w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Córeczka podskakuje z radości! Jestem przekonana, że muzyka, scena, film - realizowane w takiej atmosferze, podobnie jak śmiech - to czyste zdrowie! Najpierw nagraliśmy z Krystianem Adamem Krzeszowiakiem dwa akustyczne klipy Co-Opery do utworów ,,Powiedziałem, powiedziałam" i ,,Zapomnij o mnie" dla portalu Uwolnij Muzykę. Przy fortepianie towarzyszył nam sam kompozytor Marcin Nierubiec i kontrabasista Michał Jaros.

Następnie zaśpiewaliśmy wspólnie z Vladyslavą Vdovychenko, którą zresztą poznaliście w pierwszym odcinku mojego vloga, wielki koncert w Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim, gdzie odbyło się wznowienie naszej co-operowej płyty, a potem premiera albumu ,,ANNA. Pamięci Anny German".

Ostatnim ogniwem tego maratonu sztuki było oddanie się w ręce reżysera teledysków i kina artystycznego Macieja Michalskiego. Zapytałam go o doświadczenia, związane z pracą na planie z kobietami w ciąży. Bardzo sobie tę pracę chwalił, podkreślając piękno i nową ekspresję, jaka rodzi się w kobiecie w stanie odmiennym. Posłuchajcie rozmowy (4:48).

Na zakończenie backstage teledysku "Wróć do Sorrento", który nagraliśmy pod kierunkiem Macieja. Jego jak zwykle oryginalny scenariusz oparty jest na motywie zamiany ról, a inspiracją - kino Pedro Almodavara i stylistyką lat 70-tych. Proponuję dotrwać do momentu, gdy Krystian zaczyna tańczyć.

To był dla mnie cudowny, przezabawny czas... Wspaniała pamiątka z 24 tygodnia ciąży :)!

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca