Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Sesja ciążowa - 27 tydzień

      

Wreszcie dojrzałam do sesji zdjęciowej. To początek siódmego miesiąca. Idealny czas, moment największej aktywności ruchowej dziecka, które zaczyna już się uśmiechać! Autorami zdjęć są Jagienka i Robert Stefanowicz SARA STUDIO. http://www.sara-studio.pl/ Sesja odbyła się w Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim i przebiegła we wspaniałej atmosferze, za co gorąco dziękujemy Prezesowi Andrzejowi Bartkowskiemu. Bardzo pomogła nam Ewa Rzyczniak - specjalista od spraw wizerunku, dzięki której miałam profesjonalny, delikatny make-up i super naturalną fryzurę. Ewa podzieliła się z nami swoim doświadczeniem na temat własnej sesji ciążowej. Korzyści z takiej sesji płyną zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci, stanowiąc niepowtarzalną pamiątkę na całe życie. Kobieta ma okazję poczuć się tak niezwykle, tak zmysłowo, kobieco...; ma to kolosalne znaczenie w związku z akceptacją własnego ciała w tym odmiennym stanie.

Dziękuję projektantce Małgorzacie Dudek za cudowną czarną suknię oraz Natalia Gold Józef Czerniejewski za biżuterię do tejże kreacji.

Obejrzyjcie backstage z sesji i jej efekty od 5:00. Towarzyszy nam muzyka Marcina Nierubca do słów Michała Zabłockiego, to projekt Co-Opera z pięknym głosem Krystiana Adama Krzeszowiaka (utwór ,,Biały kwiat).

Na koniec - życzenia świąteczne ode mnie dla wszystkich oglądających tego vloga i wspierających nas. A potem fragment kolędy ,,Gdy śliczna panna" w aranżacji Jurka Cembrzyńskiego wykonaniu Con Passione i chóru Ars Chori pod kierunkiem Zbigniewa Tupczyńskiego.

Jestem szczęśliwa...

Cudownego czasu świątecznego dla Was i Waszych Bliskich!

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca