Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Rodzina uskrzydla czyli (od)lot Trzmieli - 31 tydzień

      

W 31 tygodniu dotykam sedna sprawy... W tej całej historii ciążowej nie chodzi przecież tylko o zdrowe odżywianie, aktywność czy ćwiczenia fizyczne, ale o to, że świadomie oczekujemy dziecka, które jest owocem miłości... Dajemy życie, powstaje pełna rodzina - wcześniej było nas dwoje, a niedługo zamieszkamy już we trójkę. Będziemy patrzeć, jak nasze dziecko się rozwija, rośnie, dojrzewa, będziemy cieszyć się tym wielkim cudem.

Gościmy dziś u muzyczno-dziennikarskiej rodziny Karoliny Marchlewskiej-Trzmiel, Antoniego Trzmiela i Ich syna syna Wojcieszka, którzy zdradzają nam kilka swoich cennych recept. Będzie też niespodzianka Chopinowska w nietypowym wykonaniu... (12:08)

Jestem pod ogromnym urokiem tej rodziny. A Wy? Państwo Trzmielowie z wdziękiem zaprzeczają, kiedy mówię, że mogą uchodzić za "wzór". Posłuchajcie rozmowy - o zachciankach męskich w ciąży, wpływie muzyki na dziecko, o małżeństwie, które jest niczym narzeczeństwo - na 2:31-12:07.

Dziękujemy Antoniemu Trzmielowi za koprodukcję - za profesjonalne podejście, poświęcony czas, atmosferę na planie i montaż.

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca