Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Pasje, autorytety - 32 tydzień

      

Ósmy miesiąc rozpoczął się dla mnie splendorem w postaci udziału w jubileuszu najwybitniejszej polskiej śpiewaczki Teresy Żylis-Gara. Przeżyłam wzniosłe chwile w Radziejowicach - na próbach i koncercie, dedykowanym Maestrze i prowadzonym przez wirtuoza Waldemara Malickiego, gdzie wystąpiło też grono znakomitych wychowanków pani profesor, m.in. Marcelina i David Beucher, Łukasz Motkowicz, Ilona Krzywicka, Krzysztof Caban oraz uczestnicy warsztatów mistrzowskich (przy fortepianie Laura Sobolewska). Zobaczcie migawki z tego niezapomnianego wieczoru, pełnego wzruszeń i humoru. Uświadamiam sobie, choć przecież wiedziałam to już wcześniej, że kluczem do dobrego zdrowia, sukcesu, długiej młodości... jest właśnie obcowanie ze sztuką, muzyką i... pogoda ducha, której nie brakuje moim autorytetom.

Po koncercie w niedzielny poranek zostałam zaproszona do Radia Kampus na wywiad do audycji Mała Czarna Gosi Kwiecień. Nie mogłam nie podsumować ostatnich wydarzeń, opowiedzieć o promieniującej Maestrze i o vlogu, który sprawia mi coraz więcej radości i który - wierzę w to - daje nadzieję i pomaga. Znowu dotknęłyśmy z Gosią tematu autorytetów, które warto i należy wywyższać.

Czekamy na córeczkę, która coraz żywiej reaguje na muzykę. Jeszcze maksimum 8 odcinków!

Kto ma ochotę wziąć udział w konkursie? (na 1:41) Wystarczy napisać, jakiej muzyki słuchacie, jaką polecacie maluszkom. Weźcie udział w tej zabawie w zamian za moją płytę, którą wylosujemy wśród uczestników (,,Najpiękniejsze arie operowe"). Czekam na Wasze komentarze.

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca