Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Poezja i muzyka a dziecko "weryfikatorem" - 35 tydzień

      

Jakże muzyczny i pełen poezji był mój 35 tydzień! Twórca słów do Co-Opery Michał Zabłocki (autor takich hitów jak m.in. ,,Cichosza" i ,,Bracka" Grzegorza Turnaua) poetycko odpowiada na pytanie, czy można się przygotować w sensie mentalnym, emocjonalnym do roli rodzica... Już wkrótce przyjdzie na świat jego syn (właściwie mamy dokładnie ten sam termin rozwiązania!). Zdaniem Michała, kiedy człowiek ,,tworzy siebie", i do tego robi to ,,sumiennie", to jest do tej roli przygotowany. Ojcem staje się wcześniej niż od chwili poczęcia, czyli ,,od kiedy się chce począć", od momentu, gdy następuje inicjatywa. Dziecko może być impulsem do auto-weryfikacji. Obejrzyjcie rozmowę z Michałem Zabłockim na 3:14-7:16.

15 lutego odbył się koncert Co-Opery w Kalinowym Sercu w Warszawie. Przybyło mnóstwo naszych przyjaciół i fanów projektu do muzyki Marcina Nierubca i (jak wiadomo) wierszy Michała Zabłockiego. Mecenasem tego niezwykłego wydarzenia była firma Natalia Gold Józef Czerniejewski. Wujek Krystian Adam Krzeszowiak - cudowny tenor, którego już dobrze znacie - w przerwie między próbą a występem dziwuje się brzuszkowi i otacza go opieką.

W 35 tygodniu ciąży wzięłam też udział w nagraniu nowego utworu Małgorzaty Godlewskiej - ,,Piosenka o miłości" w reżyserii Julity Emanuiłow (czad!).

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca