Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Serce Szymonka - 38 tydzień

      

To nie jest przypadek, wszystko ma swój głębszy sens... Jesteśmy na mniej więcej tydzień przed rozwiązaniem. Nasza córeczka wg wszystkich dostępnych badań jest zdrowa. Ale inne dziecko potrzebuje pomocy... Przedostatni (jak myślę) odcinek mojego vloga art-ciążowego dedykuję więc rodzinie siedmiomiesięcznego Szymonka Chmieleckiego, który urodził się z poważną wadą serca (hipoplazja aorty, zarośnięcie zastawki aortalnej, ubytek międzykomorowy). W tej chwili trwa zbiórka środków na pokrycie kosztów operacji, która odbędzie się już 20 marca w Münster. Czasu jest niewiele, dlatego przyspieszamy publikację tego odcinka.

Akcja cieszy się ogromnym powodzeniem i nie mam wątpliwości, że się uda! Wspólnie ratujemy serce Szymonka. Można pomagać poprzez te strony:

  1. Fundacja Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/f/corinfanti...
  2. Trwa licytacja płyt na Allegro:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=... ("Co-Opera")
    http://allegro.pl/show_item.php?item=... ("Anna. Pamięci Anny German")
  3. A tu bez-kosztowo, wystarczy kliknąć: http://www.dobryklik.pl/

Więcej informacji: https://www.facebook.com/pages/Szymon...

W kawiarni ,,Klimaty" w Milanówku spotykam się z tatą Szymonka - Marcinem Chmieleckim i jego dwiema córeczkami - Gabrysią i Izą. Posłuchajcie rozmowy na: 1:14-8:06

Po tej operacji (której podejmie się słynny kardiochirurg dziecięcy prof. Edward Malec) Szymonek będzie miał całe serce zamiast połowy, będzie funkcjonował jak zdrowy człowiek!

Czuję się zadziwiająco dobrze. Jestem spełniona i z radością oczekuję 39 tygodnia. Jeszcze raz powtórzę frazes, który jednak stał się moją dewizą: Ciąża to nie choroba.

"Moon river

Wider than a mile

I'm crossing you in style someday

Old dream maker

You heart breaker

Wherever you're goin', I'm goin' your way (...)"

Dzielny Szymonku, trzymaj się, Malutki!


Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca