Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Tuż przed rozwiązaniem - ostatki i magiczny początek - 39 tydzień

      

Kochani, chciałam Wam gorąco podziękować - wszystkim oglądającym, dopingującym, subskrybentom oraz drogim gościom mojego vloga. To ostatni, a może przedostatni odcinek. Jesteśmy na chwilę przed rozwiązaniem - forma nadal dopisuje, wiosna za oknem i w sercu. Czuję miłość i mam wrażenie, że świat nie jest już taki sam.

Gość tego odcinka to Ewelina Romanowska - kobietka mojej postury, której również udało się zachować świetną kondycję w dziewiątym miesiącu. Ewelina jest pedagogiem, mamą siedmioletniej Amelki i spodziewa się drugiej córeczki. Jako autorka programu edukacyjnego pt. ,,Mali Einsteini" prowadzi zajęcia fizyczno-matematyczno-przyrodnicze dla dzieci od 2 do 10 lat. Nasza rozmowa odbyła się w Pizzeri Napoli, niestety mieliśmy pewne zakłócenia techniczne. Nie wszystko udało się zarejestrować, ale z tego spotkania przebija myśl: Dziecko nie ma nic wspólnego z poświęceniem czy kalkulacją (nie traktujmy go jako ,,etap w życiu"). Dziecko to kolejna szansa dla świata, żeby był lepszy.

Mam dla Was ostatni konkurs - do wygrania płyta z głosem maestry Bogny Sokorskiej, na której znalazły się też utwory skomponowane przez jej męża, Jerzego Sokorskiego, m.in. Kołysanka ,,Moja córeczka" do poezji Anatola Sterna w moim wykonaniu. Płyta stanowi rarytas dla melomanów - usłyszycie na niej także śpiew córki państwa Sokorskich, Jagny Sokorskiej-Kwika oraz wybitnego barytona, ich ucznia Adama Kruszewskiego. Który z odcinków mojego vloga podobał się Wam najbardziej i dlaczego? Który z gości wniósł w Wasze myśli najwięcej, który z prezentowanych fragmentów utworów przypadł Wam do gustu...?

Tu chciałabym też podziękować Co-Operze i jej twórcom - Marcinowi Nierubcowi, Michałowi Zabłockiemu i Krystianowi Adamowi Krzeszowiakowi. Muzyka Co-Opery towarzyszyła nam stale we wszystkich teaserach tego vloga.

Na koniec jeszcze przemknie się tu najważniejsza osoba w moim życiu - mój mąż Gábor, ojciec naszej córeczki, której z taką radością oczekujemy...


Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca