Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Spełnione marzenie

      

Miłość, szczęście, błogostan... (zwłaszcza podczas karmienia) = MACIERZYŃSTWO. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego co tracę.

No i stało się - zwariowaliśmy, zakochaliśmy się w naszej córeczce od pierwszego momentu... :) To był naprawdę piękny dzień - idealny barometr, słonecznie i ciepło. Irma przyszła na świat w 39 tygodniu + 4 dni. Mimo, iż niektórzy zarzucali mi, że jestem ,,za chuda", za dużo ,,pracuję", ,,szaleję" w ciąży, to urodziłam zdrową, dużą dziewczynkę. 10 punktów z skali Apgar, 3600 g i 57 cm! Jest taka, jaką sobie wymarzyłam - tak pod względem osobowości (o ile można to stwierdzić w tym wieku), jak i urody (przeważyły geny węgierskie tatusia).

W domu - sama radość, spokój i tkliwość, fascynujące odkrycia na każdym kroku w obcowaniu z maleństwem. Jestem rozmiękczona i przeszczęśliwa.

Chwała Panu!

Chciałabym jeszcze raz podziękować WAM oraz wszystkim gościom vloga (niesamowite, jak bardzo skorzystałam z najlepszych rad przez te 9 miesięcy), a także stale obecnej w moim życiu Co-Operze. Utwór ,,Powiedziałem, powiedziałam" do muzyki Marcina Nierubca z poezją Michała Zabłockiego (on też wkrótce podzieli szczęście bycia rodzicem) i cudownym głosem Krystiana Adama Krzeszowiaka. Towarzyszy nam Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod dyrekcją maestro Tadeusza Wicherka.

Obiecaliśmy losowanie płyty ,,Pamięci Bogny Sokorskiej" - gratuluję zwycięzczyni konkursu!

Zaczyna się nowy, jeszcze wspanialszy etap w naszym życiu.

Pozdrawiamy z głębokiego serca wszystkie matki świata!

Justyna i Gabor Reczeniedi


Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca