Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

W trzecim tygodniu życia

      

Witajcie w naszym nowym życiu! Irma ma już trzy tygodnie. Czas tak szybko biegnie, że chciałoby się zatrzymać chwilę... Mimo że mój vlog art-ciążowy został zakończony, to trudno nam się jakoś z Wami rozstać. Postanowiliśmy więc, że od czasu do czasu (ale już nie tak regularnie) będziemy publikować krótkie filmiki, by podzielić się z Wami szczęściem, doświadczeniem, tchnąć nadzieję.

Żyjemy teraz miłością, przyrodą, sztuką. Karmimy (to jest magia), niedosypiamy, zaliczamy kolki niemowlęce, ale nie trudno sobie wyobrazić, jakie uczucia nam towarzyszą przy tej wyśnionej, wymarzonej kruszynie...

Sporo czasu zajmuje mi obmyślanie posiłków dla siebie (wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, czym jest wilczy apetyt matki karmiącej). Polecam m.in. danie bezpieczne i szybkie, dające dużo energii - gotowany ryż z pieczonym jabłkiem i odrobiną cynamonu, wymieszany z pudingiem waniliowym bądź czekoladowym. Smacznego!

Mam dla Was konkurs, w związku z premierą albumu, nagranego przeze mnie w trzecim miesiącu ciąży. Pamiętacie koncert i produkcję teledysku w MCC Hotelu Mazurkas? - to był z kolei szósty miesiąc. Nasza córeczka świetnie relaksuje się przy tej płycie. Dziś ,,ANNA. Pamięci Anny German" jest dla Was do wygrania - wystarczy wymienić 5 najbardziej popularnych piosenek z repertuaru Anny German.

Cała muzyka w tym odcinku pochodzi z tego albumu - teaser to wokaliza z utworu ,,Sumierki" (,,Zmierzch"), potem mamy fragment klipu ,,Torna a Surriento" (Wróć do Sorento") i na koniec ,,Jesteś moją miłością".

Przed nami wiosna, słoneczne dni, spacery... Nareszcie!

Więcej ciekawych informacji, filmów i prezentacji na videoblogu Justyny Reczeniedi. Zapraszamy.


Czytaj dalej -> ...

     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca