Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Strona startowa    Twoja Ciąża - serwis dla kobiet w ciąży Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ
Forum
Chat

Projekt 9M - sesja

       Niecierpliwie oczekiwana sesja dla Projektu 9m już za mną. Było niesamowicie, zaskakująco i egzotycznie. Makijaż i stylizacje wypadły rewelacyjnie. Wszystko to dało cudowny efekt, co mam nadzieję widać na zdjęciach. Dzięki sesji mogłam poczuć się jak gwiazda. Nie ma nic przyjemniejszego dla kobiety niż kiedy ktoś ją dopieszcza.

Czytaj dalej -> ...biżuteria Coś Pięknego.pl

       Kiedy Ewa zapytała jak widzimy swoją sesję, nie potrzebowałam wiele czasu, by podjąć decyzję. Od zawsze kocham podróże, piękno przyrody i zwierzęta. Odwagi i szaleństwa też nigdy mi nie brakowało. Zamarzyłam więc o sesji, w której będę otoczona zwierzętami. Chciałam wyglądać jak kobieta, która jest częścią natury, rozumie jej rytm i współgra z nią. Ciąża sprawia, że czuję się jeszcze bardziej jej częścią. Uważam, że kobieta spodziewająca się dziecka uczy się szacunku i podziwu dla swojego ciała. A jednocześnie zauważa, że natura działa nie pytając nas o zdanie. Wie lepiej, co robić. W pewnym momencie ciąży pojawił się we mnie lęk i zaskoczenie, że tak naprawdę nie mam zupełnie żadnego wpływu na to, co dzieje się z moim ciałem. Ono po prostu się zmienia, bo zostało stworzone do tego, by nosić w sobie dziecko.

       Sesja pomogła mi udowodnić to samej sobie. Postanowiłam pokazać moje ciało. Pokazać innym kobietom i sobie, że jest piękne. Że ciąża dodaje nam uroku i seksapilu. Że na kobietę w ciąży można patrzeć nie tylko z poczciwym uśmiechem i rozczuleniem, ale także z pożądaniem. Ciąża sprawia, że promieniejemy. Rosnący biust i zaokrąglone kształty dodają kobiecości. Dlatego zamiast chować się pod obszernymi sukienkami, ,,ciężarówki" powinny podkreślać kształty. Być dumne ze swojej kobiecości. Im bardziej czujemy się piękne, tym bardziej głosimy to światu. Taka ,,odważna" sesja zadziałała na mnie jak terapia. Zauważyłam w sobie pokłady kobiecości, których wcześniej nie widziałam. Wbrew pozorom mam wiele problemów z kompleksami. A doświadczenie takie jak sesja dla Projektu 9m, tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto.


         biżuteria ZIOL

       Sądzę, że sesja pomogła mi udowodnić sobie i innym, że nie wolno rezygnować z aktywności w ciąży. Dbajmy by nasze ciało było sprężyste i jędrne. Ruszajmy się. Ciąża to piękny stan i o ile tylko mamy możliwość, powinnyśmy prowadzić normalne życie. Każda kobieta powinna opracować własny sposób dbania o siebie i poprawiania swojego samopoczucia podczas tego niezwykłego doświadczenia jakim jest ciąża. Jesteśmy wyjątkowe, bo nosimy w sobie nowe życie.

       Efekty sesji przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Potrzebowałam kilku minut, żeby dotarło do mnie, że tak właśnie wygląda teraz moje ciało. Że ma w sobie piękno i tajemnicę. Ewie udało się to pokazać. Moje egzotyczne marzenie zostało spełnione. Pewnie dlatego efekt wyszedł tak dobry, bo miałyśmy wspólną wizję, która obu nam odpowiadała. Może Ewa nie pokochała węża tak mocno jak ja.

       Dostałam od Projektu 9m wspaniały prezent. Niepowtarzalną pamiątkę. Razem ze zdjęciami dostałam dawkę pewności siebie i dumy. Ciekawe co powie mój synek, kiedy zobaczy za kilka lat swoją szaloną mamę oplecioną wężem boa. Trudno sobie wyobrazić lepszą pamiątkę z pierwszej ciąży. Zachęcam wszystkie przyszłe mamy do poparcia i udziału w projekcie. Pokażmy światu, że ciąża to cudowny stan i da się go przeżyć aktywnie, wyglądając pięknie.

      

odzież: Haltex, sprzęt/akcesoria foto: Multifoto.pl

       Finalnie pragniemy stworzyć wystawy fotograficzne w różnych miastach Polski. Dlatego też zachęcamy galerie do współpracy. 9M to projekt tworzony przez młodych ludzi chcących podzielić się ze społecznością sztuką patrzenia na wyjątkowe chwile.

Zapraszamy na naszą stronę

Znajdziesz nas równiez na Face Booku
Informacje o projekcie
Kontakt

Stylistka
Katarzyna Supa
www.katarzynasupa.pl

Wizaż
Margo Małgorzata Seferyńska

Media
Iwona Karczewska


Kontakt mailowy: kontakt@projekt9m.pl

Serwis Twoja Ciąża jest patronem medialnym akcji


     
 
 
Loading
 
 

Horoskop dla mamy

 

Horoskop dziecka

 
 

Serwis poleca